Empresa 2


Regeneracja zacisków hamulcowych Warszawa

[Jednoosobowa działalność gospodarcza] Motoryzacja > Usługi motoryzacyjne

Regeneracja zacisków hamulcowych Warszawa
Regeneracja zacisków hamulcowych Warszawa Regeneracja zacisków hamulcowych Warszawa Regeneracja zacisków hamulcowych Warszawa

Opublikowano: 17-12-2019 | Wygaśnie: 31-12-2022

Dodane przez: Awatar hamulcenaprawa
Region: Mazowieckie Warszawa
Adres: Ustrzycka 9, 02-141 Warszawa, Polska
Telefon: pokaż numer telefonu...
E-mail: pokaż adres email...
Numer NIP: 5562218385
Rok założenia: 2019
Ilość pracowników: 1-10

Zapraszamy serdecznie do punktu profesjonalnej regeneracji zacisków hamulcowych.

Oferujemy regenerację, renowację, malowanie (także proszkowe), cynkowanie zacisków wszystkich marek do aut osobowych i dostawczych.

Naszym klientom możemy zapewnić profesjonalną obsługę oraz pisemną gwarancję na zregenerowane zaciski hamulcowe, obejmującą nawet do 18 miesięcy, bez limitu przejechanych kilometrów.

Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Naszą pracę wykonujemy z największą starannością, aby regenerowane zaciski odzyskały dawną sprawność i mogły jeszcze służyć przez długi czas. Renowacja zacisków hamulcowych wymaga dużej precyzji, dlatego korzystamy z nowoczesnych urządzeń, które pozwalają nam uzyskać jeszcze lepsze efekty.

Naprawa zacisków hamulcowych – nasza oferta

Jesteśmy w stanie odnowić nawet bardzo zniszczone zaciski i sprawić, że hamulce odzyskają pełną sprawność. Regeneracja zacisków hamulcowych składa się z kilku etapów.Prowadzimy również sprzedaż zregenerowanych zacisków, które są już przygotowane do montażu.

Regeneracja polega na przywróceniu właściwości mechanicznych dzięki czemu przywracamy sprawne działanie zacisku hamulcowego jak w fabrycznie nowym egzemplarzu.

Przy regeneracji używamy tylko oryginalnych podzespołów a także wysokiej jakości zestawów naprawczych.

Twój zacisk rozbieramy do podstawowych części, oczyszczamy z warstw rdzy i brudu na różne sposoby: piaskujemy, czyścimy chemicznie, szlifujemy, polerujemy itp. a także malujemy odpowiednimi farbami. Podzespoły sterujące są rozbierane i czyszczone, oraz jeżeli zachodzi potrzeba także regenerowane, gdyż zależy nam aby wszystkie podzespoły pozostały oryginalne.

Warto zaznaczyć, że nie używamy tanich dalekowschodnich podzespołów (np. nie montujemy tanich mechanizmów w oryginalnych korpusach itp.).

Aby zachować szczelność wymianie podlega bez wyjątku cały zestaw uszczelnień gumowych występujący w zacisku a tu używamy tylko takich, które wskazują wysoką jakość wykonania tylko z tworzywa EPDM; jeżeli jest potrzeba wymieniamy także osie mechanizmów itp.

Zaciski żeliwne są malowane w cenie na kolor srebrny farbą odporną na wysokie temperatury lub możesz wybrać inny sposób konserwacji, także dekoracyjny.

Konsekwentnie dążymy do perfekcji, w rezultacie otrzymasz od nas fachowo naprawiony zacisk hamulcowy

Naprawa zacisków hamulcowych to nie jedyne co możemy Państwu zaoferować. Prowadzimy również skup zużytych zacisków od firm i osób prywatnych, na korzystnych warunkach cenowych.

Zapraszamy do naszego punktu w Warszawie, gdzie dokonamy pełnej diagnostyki zacisków. Gwarantujemy, że zregenerowane zaciski hamulcowe poprawią nie tylko komfort prowadzenia auta, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Stałym odbiorcom naszych usług zapewniamy atrakcyjne zniżki i indywidualnie ustalone warunki współpracy.

www.hamulcenaprawa.pl

Sprawdź naszą Ofertę

Zobacz nasz profil na Facebook

Znajdź nas w Google

 

Warszawa

ul. Ustrzycka 9

tel. 539990989Firma nie jest promowana

Promowanie firmy: 15,00 zł / 30 dni
Podobne firmy
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję