Empresa 2


FLASER SP. Z O.O - Czyszczenie laserem

[Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością] Pozostałe

FLASER SP. Z O.O - Czyszczenie laserem

Opublikowano: 01-05-2020 | Wygaśnie: 01-05-2021

Dodane przez: Flaserr08
Region: Mazowieckie Żyrardów
Adres: Kuranów 12, 96-325 Radziejowice
Telefon: pokaż numer telefonu...
E-mail: pokaż adres email...
Numer NIP: 8381868595
Numer KRS: 0000772574

O NAS

 

FLASER sp. z o.o. jest firmą, która zajmuje się produkcją laserów przeznaczonych do bezdotykowego usuwania powłok za pomocą ablacji oraz oferującą usługę czyszczenia wszelkiego rodzaju materiałów. Nasza oferta obejmuje niezliczone obszary procesów aplikacyjnych w wielu branżach, w tym w branży motoryzacyjnej, elektronicznej, konserwacji zabytków, przemyśle ciężkim i wielu innych.

 

Wszystkie lasery Flaser zostały zaprojektowane i wyprodukowane w naszym zakładzie produkcyjnym w Polsce. Zatrudniamy najlepszych inżynierów i techników, a także rozwijamy zaawansowaną technologię, aby ciągle ulepszać nasze produkty. Zależy nam na wykorzystaniu najlepszych światowych osiągnięć inżynieryjnych, a wszystko po to, żeby uzyskać jak najwyższy poziom jakości produktu.

 

Czyszczenie laserem przy pomocy zjawiska ablacji laserowej jest procesem całkowicie bezpiecznym dla materiału bazowego. Oznacza to, że podczas pracy nad materiałem ablacja działa na powierzchni obiektu i usuwa niechciane powłoki przy absolutnym minimum ingerencji w materiał. Poziom ablacji można łatwo zmieniać oraz regulować, dlatego dzięki czyszczeniu laserowemu jesteśmy w stanie uzyskać nieporównywalnie lepszy efekt końcowy niż w przypadku zastosowania tradycyjnych metod. Podczas pracy z laserem nie zużywamy środków chemicznych, ani ściernych, jesteśmy przyjaźni dla środowiska, a także oszczędzamy energię.

 

OFERTA

 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak też do osób indywidualnych. Wszędzie, gdzie niezbędny jest proces czyszczenia, który nie wpływa negatywnie na materiał obrabiany. Wykorzystywana przez nas technologia czyszczenia laserowego skutecznie zastąpi piaskowanie, czy stosowanie chemikaliów.

 

Posiadamy szeroką ofertę przemysłowych laserów impulsowych średnich i wysokich mocy. Jesteśmy ekspertem w dostarczaniu rozwiązań produkcyjnych i usługowych, które są poszukiwane na rynku. Świadczymy także usługi zarówno dla osób fizycznych, małych, średnich i dużych firm, jak również międzynarodowych korporacji. Operacje usuwania  powłok możemy wykonywać szybciej i dokładniej za pomocą laserów FLASER. Zapewniamy, że nasze urządzenia są niezawodne, efektywne oraz produkują mniej odpadów. Naszymi głównymi atutami są terminowość, profesjonalizm i jakość wykonywanych Realizacji.

 

Czyszczenie laserem można skutecznie zastosować między innymi do:

- usuwania farb i lakierów w całości lub warstwa po warstwie

- czyszczenie rdzy

- odtłuszczanie powierzchni

- czyszczenie form

- obróbka wstępna przed klejeniem i spawaniem

- czyszczenie kamieni naturalnych

- usuwanie powłok z powierzchni metalicznych i szklanych

- czyszczenie elewacji

- czyszczenie zabytków kulturowych oraz pomników i figur

 

SYSTEMY LASEROWE FLASER

 

Tradycyjne metody takie jak chemiczne wytrawianie oraz wszelkiego rodzaju metody ścierające niosą ze sobą ryzyko uszkodzenia czyszczonej nawierzchni, uszkodzenia detali itp. W przypadku użycia lasera problemy te nie występują, ponieważ usuwanie nawarstwień, brudu farb itd. Odbywa się przy wykorzystaniu zjawiska tak zwanej ablacji laserowej. Upraszczając zjawisko to można zdefiniować jako proces odparowania warstwy wierzchniej przy użyciu impulsu laserowego. Przy odpowiednim dobraniu gęstości mocy można w bezpieczny i precyzyjny sposób usuwać zanieczyszczenia z praktycznie każdej powierzchni.


Ablacja laserowa działa na powierzchni obiektu i usuwa materiał z tej powierzchni przy absolutnym minimum ingerencji w materiał. Poziom ablacji można łatwo zmieniać oraz regulować w zależności od materiału, natężenia wiązki laserowej, długości impulsu, a także długości fali zastosowanego lasera.

 

Czyszczenie laserem jest o wiele bardziej opłacalną i przyjazną dla środowiska techniką usuwania powłok niż każde inne metody strumieniowo ścierne, czy chemiczne. Korzystając z niej nie musimy stosować ścierniwa, rozpuszczalników, ani chemikaliów.

 

Lasery FLASER oferują ablację opartą na laserze pulsacyjnym. Jest to proces przyjazny dla środowiska, znacznie łagodniejszy niż technika ścierna, a ogrzewaniu jest minimalne.Firma nie jest promowana

Promowanie firmy: 15,00 zł / 30 dni
Podobne firmy
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję