Empresa 2


Strefa Terapii i Edukacji Rodzinnej

Medycyna i zdrowie > Lekarze specjaliści i gabinety

No photo

Opublikowano: 14-05-2020 | Wygaśnie: 14-05-2021

Dodane przez: ster
Region: Małopolskie Kraków
Adres: 31-982 Kraków, ul. Tomickiego 22, Osiedle Botanika
Telefon: pokaż numer telefonu...
E-mail: pokaż adres email...
Numer NIP: 628-204-93-09
Ilość pracowników: 1-10

Strefa terapii i edukacji rodzinnej to zespół superwizowanych psychoterapeutów, psychologów, neuroterapeutów, terapeutów współpracujących, prowadzących psychoterapię indywidualną, grupową i rodzinną, neuroterapię rozwojową i wsparcie psychologiczne. Jesteśmy placówką realizującą wielopoziomową pomoc w niekomercyjnej atmosferze, z priorytetem jakości i przy najwyższym standardzie psychoterapeutycznym.

Tworzymy i podnosimy standardy diagnozy i terapii zaburzeń neurorozwojowych. Będąc w kontakcie z placówkami naukowymi w Polsce i za granicą bierzemy udział i prowadzimy projekty naukowe które swój początek mają w praktyce terapeutycznej i standaryzują narzędzia diagnostyczne. Dzięki temu, diagnoza i terapia zaburzeń neurorozwojowych jest innowacyjna, wielowarstwowa, długofalowa i efektywna.

Prowadzimy wczesną, uważną i wspierającą rozwój pomoc psychologiczną, wczesne obserwacje rozwoju, podpowiadamy jak wspierać i wzmacniać rodzinę. Rodzicom towarzyszymy już od momentu ciąży, wspieramy w pytaniach i trudnościach związanych z wczesnym rozwojem psychomotorycznym i zmianami w rodzinie po przyjściu dziecka na świat.

Zapraszamy na naszą stronę https://strefarelaksacyjna.pl/Firma nie jest promowana

Promowanie firmy: 15,00 zł / 30 dni
Podobne firmy
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję