Empresa 2


Filmowanie w Szczecinie Alpha Creation Studio | Kamerzysta, Filmy reklamowe

[Jednoosobowa działalność gospodarcza] Media i informacje > Usługi Film-Video

Filmowanie w Szczecinie Alpha Creation Studio | Kamerzysta, Filmy reklamowe
Filmowanie w Szczecinie Alpha Creation Studio | Kamerzysta, Filmy reklamowe Filmowanie w Szczecinie Alpha Creation Studio | Kamerzysta, Filmy reklamowe Filmowanie w Szczecinie Alpha Creation Studio | Kamerzysta, Filmy reklamowe Filmowanie w Szczecinie Alpha Creation Studio | Kamerzysta, Filmy reklamowe Filmowanie w Szczecinie Alpha Creation Studio | Kamerzysta, Filmy reklamowe

Opublikowano: 25-11-2020 | Wygaśnie: 25-11-2021

Dodane przez: Tomasz
Region: Zachodniopomorskie Szczecin
Adres: Jagiellońska 24
Telefon: pokaż numer telefonu...
E-mail: pokaż adres email...
Numer NIP: 8513233073
Rok założenia: 2019
Ilość pracowników: 1-10

To właśnie Ty i Twoja Firma określacie potencjał i przesłanie swojego teledysku. A naszym zadaniem jest zadbać o najlepszą jakość Twojego przekazu. Filmowanie Twojego wydarzenia z najlepszej perspektywy w formie wideo. Z naszymi możliwościami kadrowania jesteś w stanie przekroczyć nawet granice twojej wizji, tak powstanie obraz który w pamięci twojego potencjalnego odbiorcy zostanie na długo, razem z pozytywnym skojarzeniem z Twoją marką.


To Ty decydujesz, które działania mają być uchwycone przez naszych zdolnych kamerzystów. Od Ciebie zależy moc stworzonych wideo klipów. Liczy się, czego potrzebujesz – Ty, Twój biznes, lub może Twój najważniejszy projekt? Może potrzebny Ci na już film reklamowy, albo wizerunkowy? Teledysk? Dokument o historii Twojego projektu? Sesja fotograficzna dla działalności? Może oprawa video dla strony internetowej twojego przedsiębiorstwa. 
Jako  cenione na terenie województwa Zachodniopomorskiego studio dobrze wiemy, jak ważny jest profesjonalizm i dotrzymywanie terminów. Bez względu na to co chcesz wypromować- rola obrazu jest absolutnie istotna i nie należy jej ignorować. Wideo aktualnie jest szczególnie istotne w reklamie więc kontakt z naszymi wyspecjalizowanymi kamerzystami będzie najlepszą możliwą decyzją.

Fachowe filmowanie (Szczecin). Czekamy na twoje zapytania ofertowe. Gwarantujemy, że filmy wyprodukowanie przez nasze Studio przyczynią się do wzrostu wyników twojej firmy. Dla przykładu podamy na przykład, że potencjalny kupujący spędzi na stronie internetowej znacznie większą ilość czasu oraz zapozna się lepiej z produktami jeśli użyjemy filmów reklamowych,  lub jakiejkolwiek innej formy filmowanego wideo. Zaangażowanie widza zwiększy się i średnio klient spędzi na stronie www o ponad 95% więcej! Efektem będzie to, że bez porównania zwiększy się szansa na skorzystanie Twojego produktu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www: www.alphacreation.pl  Jeśli jesteś zainteresowany takim klipem. Śmiało napisz do Nas, a my damy odpowiedź tak szybko jak to tylko możliwe.

Często mówi się, że to wzrok pierwszy decyduje. Takie podejście nigdy nie straci na aktualności. Dzięki staranności naszych filmowców Twój przekaz uzyska przewagę na tle innych ofert i dotrze do wyznaczonej grupy klientów. Twój film wyróżni się wśród konkurencji za pomocą naszych wypracowanym przez nas metodom pracy z wideo. 
Nagrania wideo i wykorzystanie krótkich klipów w Twojej reklamie pozwala na precyzję i uniwersalność wyprodukowanego w konkretnych celach przesłania. Video marketing doskonale się sprawdza w mediach społecznościowych, lub jako dodatek w aplikacji na urządzenia mobilne. Filmowanie przez nas wideo jest pracą dokładnie przemyślaną i dopasowaną do twojej pożądanej grupy odbiorców danej reklamy. W ten sposób tworzenie korzystnego oblicza marki i umacnianie relacji z kupującymi może zyskać na dodatkowych szansach sprzedaży. Klip video jest szybszy do przyswojenia niż lektura. Sposób odbierania wzrokiem "ruchomy obraz" eliminuje trudności związane z przyswajaniem większej ilości tekstu, co sprawia, że uznawany jest za najbardziej skuteczną formę przekazywanej informacji.
 Podobne firmy
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję