Empresa 2


Transportowa Grupa Zakupowa - usługi dla transportu

Transport i spedycja > Usługi transportowe

No photo

Opublikowano: 15-06-2021 | Wygaśnie: 15-06-2022

Dodane przez: albert
Region: Śląskie Katowice
Adres: ul. Zbożowa 42b lok 206, 40-657 Katowice
Telefon: pokaż numer telefonu...
E-mail: pokaż adres email...
Numer NIP: 9542577723

Transportowa Grupa Zakupowa z Katowic powstała po to, aby wspierać firmy z szeroko pojętej branży transportowej i logistycznej. TGZ jest z Katowic, pomaga przedsiębiorcom z całej Polski, zarówno na poziomie usług doradczych, jak i poprzez dostarczanie konkretnych rozwiązań finansowych.

Nasza grupa transportowa pomaga chociażby w finansowaniu floty pojazdów, udostępniając atrakcyjne warunki leasingu samochodów ciężarowych, czy wspierając szukanie korzystnyc6h warunków ubezpieczenia OC, AC oraz OCP. Ale nie tylko, wśród produktów Transportowej Grupy Zakupowej znaleźć można również karty paliwowe, bardzo przydatne dla zawodowych kierowców.

Ponadto w Transportowej Grupie Zakupowej funkcjonuje dział prawny oraz dział zajmujący się ściąganiem zaległych należności za transport towarów, w sposób skuteczny i z korzystna prowizją. Nie mniej istotną częścią usług finansowych jest oferowana przez TGZ pomoc w odzyskiwaniu podatku akcyzowego za paliwo.

Dodatkowo TGZ pomaga także w kontrolowaniu czasu, jaki przepracowują kierowcy - poprzez dokładne jego ewidencjonowanie, ale też z wykorzystaniem monitoringu GPS.

 Firma nie jest promowana

Promowanie firmy: 20,00 zł / 60 dni
Podobne firmy
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję